Aktuální dokumenty kdekoliv – Dropbox!

Možná už jste slyšely o automatizované synchronizaci dokumentů. V pc si něco napíšete, uložíte a aktuální verze dokumentu se sama nahraje na web. Přijdete k jinému pc, otevřete si v něm speciální složku a můžete pokračovat tam kde jste skončily… Geniální, že? Pokud jste o tom ještě neslyšeli, doporučuji vyzkoušet třeba službu Dropbox, jenž Vám nabízí dva gigabajty zdarma – a že to je na dokumenty dost – a hlavně si můžete stáhnout aplikaci i pro Android… Takže ke svým textům, tabulkám, obrázkům a kdo ví co všechna si tam uložíte budete mi snadný přístup kdekoliv na světě – tedy jen tam kde je internet.

Na stránce www.dropbox.com se zaregistrujte, stáhněte si ho do pc (doporučuji, protože si pak můžete vytvořit již zmiňovanou speciální složku) a pak si tam přepněte na “mobile” a vyberte Android… Služba začne fungovat ihned po registraci.. takže už jen stačí do složky přesunout vaše dokumenty – a máte je všude.

2 Responses

  1. admin says:

    No, já jsem se tam prostě zaregistroval, stáhl jsem si program do několik pc – nainstaloval ho, přihlásil se. Stejně tak z marketu do mobilu, stačí se přihlásit a samo se to zesynchronizuje.

    Je to dobré taky na věci do školy, flashku už prostě můžete nechat doma. Jednotlivým složkám se dá také nastavit přístup od jiných uživatelů dropboxu, můžete tak sdílet své projekty nebo tak. Doporučuji.

  1. December 19, 2010

    […] ale pro běžné používání není třeba. Služba funguje na podobném principu jako užitečný Dropbox, takže se ke svým poznámkám dostanete odkudkoliv kde je přístup k internetu. Navíc se […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *