Timely Alarm Clock

Timely Alarm ClockTimely Alarm Clock

Krásný budík, upomínky a “stopky” které můžete synchronizovat s vašimi dalšími přístroji.

Tato aplikace má velice jednoduché nastavení času budíku a opravdu příjemné uživatelské prostředí.

Stačí přetáhnout čas z postranní lišty, kliknout nahoru nebo dolů pro přidání (ubrání) 5-ti minut a je hotovo. Barvu prostředí si můžete vybrat z množství barev nebo  přímo z barevného spektra.

Jedna z nevýhod je nemožnost nastavit vlastní zvuk budíku. Tady si budete muset vystačit z kvalitních zvuků dodaných vývojářema.

Zajímavou věcí je mód s názvem “Smart Rise”. Jedná se o automatický výběr melodie podle cyklu spánku ve kterém se právě nacházíte. Poznáte novou dimenzi v probouzení se. 🙂

Máte problémy s klasickým vypínáním budíku? Zde ho mít nebudete! Timely Alarm Clock nastavte na vypínání akcí to vás jistě probudí. Zde je na výběr od pouhého zatřesení telefonem přes matematickou hádanku, nakreslení gesta až po složení obrazců.

… a nebo si nastavte vypnutí pouze otočením telefonu displejem dolů.

Zajímavé je i možnost sdílení budíku a upozornění s vašimi ostatními přístroji. Nejedná se ale o klasickou synchronizaci kdy se pouze zkopírují upomínky a budík. Můžete si nastavit pro jaký telefon nebo tablet upomínka platí. Nestane se tak, že by se vám zvonily dva telefony naráz.

Timely Alarm Clock-QR

Aplikace Timely Alarm Clock je v Google Play zdarma ZDE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *