Robo Defense

Dnes si představíme hru, která zastupuje oblíbený žánr:“Tower Defense“. Ve kterém je vaším cílem stavět obrané věže, jež vám pomohou ničit nepřátelé bezhlavě útočící na vaši základnu. Máte omezené finance a mnoho možností jak obranu vystavět… nepřátelé jsou také různí – někteří chodí pomalu, jiní rychle a ti další si zkracují cestu vzduchem.  S každým dalším levelem jich je víc a víc.

Konkrétně v této hře budete bránit své město před útoky agresivních robotů, v základu pak můžete stavět jen pár různých věží (kulomet, rakety, zpomalování), ale ty můžete rozšířit (například přidat další hlaveň), nebo změnit na plamenometné hnízdo, letecký kanón, minomet a spousty dalších hraček, takže o různé možnosti vývoje vaši obrany není nouze. Vybrat si také můžete z několika map, z nichž každá nabízí trochu jiný styl – někde přicházejí útoky z více stran, nebo máte omezené stavební pozice atp. Navíc máte na výběr z několika obtížností. Takže zábava na několik hodin je zajištěna.  A navíc je to celé zdarma!

Stáhnout můžete na marketu, nebo zde:

[qrcodetag]http://robo-defense.en.softonic.com/android[/qrcodetag]

3 Responses

  1. admin says:

    Tuhle hru miluju. Zdarma je základní verze, pokud chceš víc levelů, musíš ji myslím koupit. Moc drahá není.

  2. Firejs says:

    No, ona ta Lite verze nabízí tolik zábavy, že jsem uvedl, že je zadarmo… tu placenou verzi jsem nějak přehlídl – nefunguje mi oficiální market.

  3. admin says:

    Máš pravdu, já taky hraji prakticky pořád jen ten první level…placená ti myslím přidá jen další 3 levely, ve kterých ale nepřátelé přicházejí z více směrů, což mě neba 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *