Bezdrátová nabíječka Nexus a pouzdro na Nexus 7

nexus-wireless-charger-540x540Bezdrátová nabíječka Nexus

pouzdro na Nexus 7

Google přestavil bezdrátovou nabíječku pro přístroje Nexus a krásné pouzdro pro Nexus 7. Tyto produkty se dají koupit přímo v Google Play Store, ale prozatím jen v omezených regionech.

Bezdrátová nabíječka Nexus

Nejprve se podíváme na tuto nabíječku. Dizajnově povedená věcička funguje na základě “Qi wireless charging standard”. Takže bude prozatím fungovat pouze s Nexus 4, Nexus 5 a Nexus 7.

Jedná se o pěknou plochou kostičku která bude držet přístroj pomocí magnetu. Nemusíte se tedy bát, že nějak spadne a přestane se nabíjet. Prozatím se prodávala ve Spojených státech, ale nyní se prodej rozšířil i do Austrálie, Indie, Japonska a Keree. Cena je 49,99USD.

pouzdro na Nexus 7

Taktéž se jedná o pěkný dizajnový kousek. Tablet Nexus 7 je v něm jak v peřince a ještě to dobře vypadá. Pouzdro má zapínání na zip v barvě pouzdra a má “prošívaný” vzor což mu dodává na eleganci. Pouzdro má i kapsičku na drobnosti, např. sluchátka.

Na výběr je za čtyř barev neoprenu. Černé, žluté, červené a šedé. V Austrálii, Kanadě, Německu, Francii, Itálii, Indii, Hong Kongu, Korei, Španělsku, Spojených státech a Spojeném království se bude prodávat za 29,99USD.

zdroj:AndroidCommunity

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *